Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Marek Wieczorek | 2016-03-16 14:21 | Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzostwa Karate w Dobrym Mieście

Ostatnia prosta przed Tokio

Olsztyn24
Medaliści z Olsztyńskiego Klubu Kyokushin Karate (fot. emkastudio.pl) | Więcej zdjęć »
W sobotę (12.03) w Dobrym Mieście odbyły się Mistrzostwa Polski Makroregionu Wschodniego i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Karate Kyokushin. Wystartowało 253 zawodników z 35 klubów z Mazowieckiego, Lubelskiego, Podlaskiego i Warmińsko-Mazurskiego, zrzeszonych w Polskim Związku Karate.

Olsztyński Klub Kyokushin Karate reprezentowało 18 zawodników w kategoriach młodzika, juniora, młodzieżowca i seniora. Doskonały start zaliczyła Sylwia Jocz pokazując, jak dobrze jest przygotowana do udziału w najważniejszej imprezie karate, jaką są Mistrzostwa Świata, które odbędą się 16 kwietnia w Tokio.

Sylwia wygrywając wszystkie walki w kategorii „Kumite” do 55 kg, stanęła na najwyższym stopniu podium. To nie jedyny sukces olsztyńskich karateków. Aleksandra Wieczorek zajęła 3 miejsce w „Kata” (układy) w kategorii Senior. Wiktoria Witkowicz zajęła 3 miejsce w „Kata” w kategorii Młodzików. Tomasz Kowalewski zajął 2 miejsce w „Kumite” młodzików do 60 kg, wygrywając wcześniej pięknym stylu trzy walki.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl