Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Iwona Kieda | 2016-03-18 12:27 | Rozmiar tekstu: A A A

Prof. Mariusz Piskuła ponownie dyrektorem IRZiBŻ PAN w Olsztynie

Olsztyn24
Prof. Mariusz Piskuła | Więcej zdjęć »
Prof. Mariusz Piskuła będzie nadal pełnił funkcję dyrektora Instytutu Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności PAN w Olsztynie, którym kieruje od 2012 roku. W wyniku zakończonego postępowania konkursowego na stanowisko dyrektora IRZiBŻ powołał go prezes Polskiej Akademii Nauk prof. Jerzy Duszyński.

Nominacja na 4-letnią kadencję, do dnia 31 marca 2020 r., została wręczona przez wiceprezesa PAN, prof. dr hab. Stefana Malepszego w obecności dziekana Wydziału II PAN, prof. dr hab. Leszka Kaczmarka oraz przewodniczącego Rady Kuratorów, prof. dr hab. Romualda Zabielskiego.

Prof. Piskuła jest absolwentem Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej. W Instytucie Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności PAN jest zatrudniony od początku jego działalności, tj. od 1988 roku. Jest członkiem korespondentem PAN, a od 2015 roku pełni również funkcję prezesa Oddziału Polskiej Akademii Nauk w Olsztynie i Białymstoku.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [1]
~allensteiner / 2016-03-19 12:23
Nie chciał bym byś dyrektorem, ani nawet zwykłym pracownikiem czegoś, co się nazywa IRZiBŻPAN
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl