Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
wb | 2016-03-19 20:31 | Rozmiar tekstu: A A A

Płetwonurkowie zainaugurowali tegoroczną edycję „Olsztyn. Aktywnie!”

Olsztyn24
13. Skorpenowy Spływ Łyną w Olsztynie | Więcej zdjęć »
Siódma edycja akcji sportowo-rekreacyjnej „Olsztyn. Aktywnie!” wystartowała. Tradycyjnie już początek akcji zachęcającej olsztynian i naszych gości do aktywnego wypoczynku dali dzisiaj (19.03) płetwonurkowie, zwołani na 13. Skorpenowy Spływ Łyną przez Akademicki Klub Płetwonurków UWM „Skorpena”.

Tak jak przy poprzednich edycjach imprezy, spływ wystartował w południe przy moście nad Łyną w ciągu ulicy Tuwima. Do wody weszło 330 płetwonurków, chociaż swój udział w imprezie zgłosiło ponad 450 osób. Mniej niż zazwyczaj było też uczestników spływu, którzy zdecydowali się na przyodzianie wyszukanych kostiumów.

Meta spływu wyznaczona została w Parku Podzamcze. Tam na uczestników (a niektórzy z nich przebywali w bardzo zimnej wodzie prawie dwie godziny) czekała gorąca herbata i ciepły posiłek. Tam też rozstrzygnięto konkurs na najciekawszy strój uczestników spływu. Wygrała załoga statku Tytanic, przed Rekinem. Nagrodzono też najmłodszego uczestnika spływu, którym okazała się 11-letnia Ala. Nagrody wręczyli prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz i prorektor UWM Janusz Piechocki.
R E K L A M A
banner
Wiosenna kulminacja akcji „Olsztyn. Aktywnie!” zaplanowana została na 1 maja. Tym razem dyscypliny uczestniczące w akcji zaprezentują się na i przy Wodnym Centrum Rekreacyjno-Sportowym Aquasfera przy al. Piłsudskiego.

Dodajmy jeszcze, że do tej pory nie wiadomo, kto będzie operatorem tegorocznej akcji, bowiem przetarg w tej sprawie został unieważniony. Okazało się, że obydwie oferty jakie wpłynęły do Urzędu Miasta Olsztyna w odpowiedzi na ogłoszenie przetargowe miały braki. Drugi przetarg ma być ogłoszony w najbliższym tygodniu.
Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image
13. Skorpenowy Spływ Łyną w Olsztynie (1)

»

19-03-2016

image
13. Skorpenowy Spływ Łyną w Olsztynie (2)

»

19-03-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl