Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email AK | 2016-04-07 13:11 | Rozmiar tekstu: A A A

Taneczne sukcesy młodych olsztynian

Olsztyn24
Agnieszka Krupińska wśród swoich podopiecznych w Waliszewie (fot. ZPiT Warmia - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W miniony weekend (2-3.04) w Wieliszewie na Mazowszu odbyły się XVI Mistrzostwa Polski i XVI Ogólnopolski Konkurs Tańców Polskich „Mazur `2016”. W imprezie brało udział przeszło 170 par z 30. ośrodków tanecznych z całego kraju.

I tym razem reprezentanci Olsztyna - grupa 9. par tanecznych Zespołu Warmia mogą poszczycić się osiągnięciami. W najliczniej obsadzonej konkurencji Mistrzostw Polski tj. tancerzy II kategorii startowej w wieku 10-12 lat, tytuł Pierwszego Wicemistrza Polski zdobyła para Bartosz Górczyński i Karolina Wiśniewska (ubiegłoroczni zdobywcy tytułu Mistrza Polski), natomiast tytuł Drugich Wicemistrzów Polski zdobyła para Szymon Ławrynowicz i Maja Krupińska.

Ogólnopolski Konkurs Tańców Polskich odbywał się wyłącznie w najmłodszej kategorii startowej tj. tancerzy w wieku 7-9 lat. I w tej konkurencji olsztyniacy uzyskali wspaniałe wyniki. Na 25 par z 11. ośrodków startujących w konkurencji najmłodszych tancerzy, pierwsze miejsce zdobyła olsztyńska para Bartosz Radowiecki i Anna Dominiczak, a w finałowej szóstce, piątym miejscem może poszczycić się Kolejna para z Warmii: Jakub Pałasz i Alicja Żyłak.
R E K L A M A
banner
Wszystkim tancerzom i ich instruktorce Agnieszce Krupińskiej gratulujemy!

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.