Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb | 2015-07-24 21:44 | Rozmiar tekstu: A A A

Tańce polskie w amfiteatrze

Olsztyn24
W Konkursie Tańców Polskich rywalizowały dzieci, młodzież i dorośli mistrzowie | Więcej zdjęć »
Od wtorku trwają XX Międzynarodowe Olsztyńskie Dni Folkloru Warmia 2015. Najważniejszym wydarzeniem dzisiejszego (24.07) dnia był rozegrany w amfiteatrze Konkurs Tańców Polskich.

Uczestnicy konkursu rywalizowali w tańczeniu mazurka, krakowiaka, oberka i kujawiaka - tańców o charakterze narodowym. Wśród tańców konkursowych znalazła się także polka. Publiczność zgromadzona w amfiteatrze, poza konkursem, mogła zobaczyć również najbardziej znany polski taniec narodowy - polonez, w wykonaniu seniorów z Zespołu Pieśni i Tańca Warmia.

Konkursowe występy przedzielane były tanecznymi pokazami Zespołu Pieśni i Tańca Warmia. Część konkursową poprzedziła prezentacja zespołu folklorystycznego z Tajlandii, natomiast na zakończenie zaprezentował się zespół z Meksyku.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Konkurs Tańców Polskich 2015 (1)

24-07-2015

image galeria
Konkurs Tańców Polskich 2015 (2)

24-07-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl