Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email Grzegorz Gaszyk | 2016-04-07 23:33 | Rozmiar tekstu: A A A

Starty zawodników MTP Kormoran w Limassol i w Sztokholmie

Olsztyn24
Zawodnicy MTP Kormoran w reprezentacji Polski
W dniach 2-3 kwietnia w Limassol na Cyprze odbył się Międzynarodowy Wielomecz Pływacki Juniorów. Do reprezentacji Polski zostali powołani po raz pierwszy zawodnicy Miejskiego Towarzystwa Pływackiego Kormoran w Olsztynie Bartłomiej Koziejko i Krzysztof Oller oraz trenerka Agnieszka Kozłowska.

Obydwaj zaprezentowali się bardzo dobrze i dołożyli swoją cegiełkę do zwycięstwa reprezentacji Polski w klasyfikacji drużynowej zawodów.

Miejsca olsztyńskich zawodników:
R E K L A M A
banner
» Bartłomiej Koziejko – brązowy medal, 1500 m st. dowolnym
» Krzysztof Oller – 4 miejsce, 200 m st. motylkowym
» Bartłomiej Koziejko – brązowy medal, sztafeta 4×200 m st. dowolnym
» Bartłomiej Koziejko – 5 miejsce, 400 m st. dowolnym.

W pozostałych konkurencjach nasi zawodnicy startowali poza konkursem. Bartek i Krzysiek na 400 m st. zmiennym i Krzysztof na 100 m st. motylkowym.

Monika Czerniak wystartowała natomiast w zawodach Swim Open Stockholm 2016, które odbyły się w dniach 30.03-2.04 w Sztokholmie.

Występy Moniki można uznać za udane i z optymizmem patrzeć w przyszłość. Na 400 m st. dowolnym zawodniczka Kormorana zajęła 4. miejsce w finale A i zaledwie kilka setnych zabrakło jej do brązowego medalu. Na dystansie o połowę krótszym Monika wystartowała w finale B i ukończyła go na 7. miejscu.

Monika przygotowuje się do startu w Mistrzostwach Europy Seniorów w Londynie, podczas których będzie walczyć wraz z koleżankami o kwalifikację olimpijską w sztafecie 4x200 m st. dowolnym.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl