Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb | 2016-04-09 17:36 | Rozmiar tekstu: A A A

W Olsztynie obchodzono 6. rocznicę katastrofy smoleńskiej

Olsztyn24
Obchody 6. rocznicy katastrofy smoleńskiej w Olsztynie | Więcej zdjęć »
W przeddzień 6. rocznicy katastrofy samolotu prezydenckiego Tu-154A pod Smoleńskiem, Ruch Społeczny im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego i Komitet Miejski Prawa i Sprawiedliwości w Olsztynie zorganizowały dziś (9.04) obchody tej rocznicy.

Uroczystości rozpoczęła msza święta w bazylice konkatedralnej św. Jakuba. Po mszy pochód złożony z uczestników uroczystości przemaszerował ulicami miasta na Plac Solidarności pod Pomnik Wolności Ojczyzny. Tutaj m.in. wysłuchaliśmy okolicznościowych przemówień prezesa PiS w Okręgu Olsztyńskim Jerzego Szmita oraz wojewody warmińsko-mazurskiego Artura Chojeckiego. Pod pomnikiem złożono wieńce i wiązanki kwiatów, a także zapalono znicze.

W programie rocznicowych obchodów było także spotkanie w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie z prelekcją i występami artystycznymi.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że z dniem 25.05.2018 r. wyłączamy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze zostaną usunięte. Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Komentarze [2]
~allensteiner / 2016-04-11 16:01
Przyjemniej by było świętować sukcesy naszego kraju. Ale chyba już wszystkie zostały ob***ne w walce o władzę.
~ / 2016-04-10 07:02
poraziły mnie tłumy prawdziwych Polaków
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Obchody 6. rocznicy katastrofy smoleńskiej w Olsztynie

09-04-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl