Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
d. | 2016-04-12 21:31 | Rozmiar tekstu: A A A

The Gate wystąpi w piątek w MOK

Olsztyn24

Miejski Ośrodek Kultury W Olsztynie zaprasza w najbliższy piątek (15.04) do sali kameralnej Amfiteatru im. Czesława Niemena na koncert zespołu The Gate. Inspiracje zespołu to głównie muzyka lat '70 i '80, m.in. twórczość takich grup jak: Queen, Pink Floyd, Rush, Yes. Zespół ma ambitne podejście do tworzenia, zarówno pod względem brzmieniowym, tekstowym, jak i kompozycyjnym – jest to mieszanka rock'n'rolla i rock'a progresywnego z elementami jazzu, bluesa i muzyki klasycznej. Początek koncertu o godzinie godzinie 20.00.

Zespół powstał w październiku 2012 roku, czyli trzy miesiące przed planowanym końcem świata. Czasu było niewiele, zabrali się więc do roboty. Mimo że „koniec” przełożony został na termin bliżej nieokreślony, grupa kontynuuje działalność. Wszyscy członkowie kochają rocka progresywnego, więc styl zespołu szybko się skrystalizował. Ponadto łączy ich ambitne podejście do tworzenia, zarówno pod względem brzmieniowym, tekstowym, jak i kompozycyjnym. W październiku 2014 roku, nakładem wydawnictwa Lynx Music, raciborski zespół wydał swój debiutancki album zatytułowany „Faceless”.

Skład zespołu:
» Maciej Hanusek – gitara, instrumenty klawiszowe, chórki
» Jakub Dąbrowski – śpiew, perkusja, instrumenty perkusyjne
» Mateusz Gola – bas.
R E K L A M A
banner
Zapraszamy! Wstęp wolny.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl