Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D. | 2016-04-15 21:16 | Rozmiar tekstu: A A A

Rozstrzygnięto konkurs na plakat jubileuszowych Światowych Dni Bajki

Olsztyn24
Od lewej: nagrody wręczyły prezes stowarzyszenia Maria Baranowska oraz dyrektor SP3 Joanna Sędrowska | Więcej zdjęć »
W Szkole Podstawowej nr 3 w Olsztynie odbyło się dzisiaj (15.04) rozstrzygnięcie międzynarodowego konkursu plastycznego na plakat X Światowych Dni Bajki. Konkurs zorganizowało Stowarzyszenie „Bajka”, które od dziesięciu już lat prowadzi to święto wszystkiego, co bajkowe.

Uroczyste zakończenie konkursu pomyślano jako inaugurację obchodów Jubileuszowych X Światowych Dni Bajki, których główne wydarzenia będą miały miejsce od 1 do 5 czerwca bieżącego roku w Olsztynie. Z tego też tytułu ogłoszenie wyników konkursu poprzedził spektakl „Bajka o szczęściu”, który zaprezentowano uczniom SP3.

Na konkurs wpłynęło aż 343 prace z 41 placówek nie tylko z Olsztyna, ale też m.in. Elbląga, Lublina, Nowego Sącza, Tych, a nawet z Zakopanego.
R E K L A M A
banner
Jury postanowiło przyznać I miejsce Sylwii Mann z Gimnazjum nr 11 w Tychach oraz pięć wyróżnień - Mai Brzozowiec ze Szkoły Podstawowej nr 21 w Lublinie, Łukaszowi Mrożkowi z Powiatowego Centrum Kultury w Nowym Targu, Hannie Drabik z Przedszkola Miejskiego nr 10 w Olsztynie, Gabrieli Skockiej z Katolickiej Szkoły Podstawowej przy Parafii Św. Heleny w Nowym Sączu i Zuzannie Linowskiej ze Szkoły Podstawowej nr 34 w Olsztynie.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego na plakat X Światowych Dni Bajki

»

15-04-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl