Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email red. | 2016-04-15 23:04 | Rozmiar tekstu: A A A

Spotkanie informacyjno-kontaktowe dla zainteresowanych polsko-niemiecką wymianą młodzieży

Olsztyn24
 
Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży (PNWM) wspólnie ze Stowarzyszeniem Chrześcijańskich Dzieł Wychowania (SChDW) zapraszają osoby zainteresowane zorganizowaniem polsko-niemieckiej wymiany młodzieży na spotkanie informacyjno-kontaktowe PNWM, które odbędzie się 13 maja 2016 w Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych (Parkowa 1, 10-001 Olsztyn) w Olsztynie.

Spotkanie skierowane jest do podmiotów zainteresowanych wymianą młodzieży z województw warmińsko-mazurskiego i podlaskiego. Głównym celem spotkań jest przekazanie uczestnikom podstawowych informacji o tym, jak zorganizować polsko-niemieckie spotkanie młodzieży oraz czy i jak tego typu przedsięwzięcie może otrzymać dotację z PNWM. Podczas spotkania uczestnicy zdobędą wiedzę niezbędną do pracy z młodzieżą podczas międzynarodowych projektów wymiany szkolnej i pozaszkolnej.

Ważnym aspektem spotkania jest ponadto poznanie innych lokalnych organizacji przeprowadzających lub planujących polsko-niemieckie projekty dla młodzieży oraz wymiana doświadczeń.
R E K L A M A
banner
Oferta skierowana jest do przedstawicieli organizacji zainteresowanych zarówno szkolną, jak i pozaszkolną wymianą młodzieży (szkoły, stowarzyszenia, fundacje, kluby sportowe). Podczas spotkania można będzie uzyskać zaświadczenie o ukończeniu formy doskonalenia zawodowego nauczycieli.

Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne. Prosimy jednak o wiążące zgłoszenie udziału korzystając z formularza zgłoszeniowego, który znajdziecie Państwo » tutaj.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o zgłoszenie do dnia 27 kwietnia 2016 roku.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo także na stronie internetowej:
http://www.pnwm.org/aktualnosci-i-projekty/projekty-pnwm/spotkanie-informacyjno-kontaktowe-pnwm-w-olsztynie/#content

Cieszymy się na Państwa uczestnictwo!

Stowarzyszenie Chrześcijańskich Dzieł Wychowania
Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży


Osoba do kontaktu:
Marta Wyspiańska;
Tel: +49 331 284 79 27
Mail: marta.wyspianska@dpjw.org

Ogłoszenie płatne

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.