Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
waclawbr | 2016-04-20 16:47 | Rozmiar tekstu: A A A

ZSB promował się na... plaży miejskiej

Olsztyn24
Akcja promocyjna ZSB „Przysiądź z Budowlanką” | Więcej zdjęć »
W przekonaniu, że po zakończeniu egzaminacyjnego maratonu gimnazjaliści będą poszukiwali wypoczynku na łonie natury, Zespół Szkół Budowlanych w Olsztynie zorganizował dzisiaj (20.04) akcję promocyjną szkoły nad brzegiem jeziora, w Centrum Rekreacyjno-Sportowym Ukiel. Akcję promocyjną pod hasłem „Przysiądź z Budowlanką” zaplanowano na pięć godzin - od 12. do 17.

- Akcję promocyjną kierujemy do gimnazjalistów, mam nadzieję - przyszłych uczniów naszej szkoły - powiedziała nam Małgorzata Bigus z ZSB w Olsztynie. - Chcemy promować zawody, których uczymy w Zespole Szkół Budowlanych, czyli technika geodetę, technika architektury krajobrazu, technika budownictwa, technika technologii drewna oraz zawody z zakresu szkoły zawodowej: montera suchej zabudowy, stolarza, instalatorów. Chcemy pokazać, co robimy na co dzień w naszej szkole.

W programie wydarzenia była m.in. ekspozycja pomocy naukowych i narzędzi wykorzystywanych w procesie nauczania zawodów oraz pokazy umiejętności praktycznych uczniów.
R E K L A M A
banner
Na stoisko promocyjne „Budowlanki” można było trafić dzisiaj również w Galerii Warmińskiej.
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl