Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2016-04-28 22:43 | Rozmiar tekstu: A A A

Ostatnia odsłona Rzeźni Literackiej przed wielkim finałem odbyła się w sali kameralnej olsztyńskiego amfiteatru

Olsztyn24
Nagrodę Jury otrzymał tekst bez tytułu Anety Bujaneckiej-Pamko | Więcej zdjęć »
W sali kameralnej Amfiteatru im. Czesława Niemena w Olsztynie miała dzisiaj (28.04) miejsce czwarta odsłona comiesięcznych konkursów literackich - Rzeźnia Literacka nr 4.
W szranki stanęło sześcioro uczestników, którzy zaprezentowali prozę własnego autorstwa. Każda z biorących udział w konkursie osób mogła przedstawić fragment tekstu obejmujący jedną stronę standardowego maszynopisu, na dowolny temat.

Po prezentacji tekstów odbyło się głosowanie na zdobywcę nagrody publiczności, zaś jury konkursu, w którym zasiedli gość główny wieczoru - blogerka i pisarka Urszula Witkowska, Michalina Janyszek i Michał Kotliński, wybrało zdobywcę Nagrody Jury.

Nagrodę Jury otrzymał tekst bez tytułu Anety Bujaneckiej-Pamko, natomiast Nagrodę Publiczności otrzymał Krystian Bałajewicz za tekst „Morderca”.
R E K L A M A
banner
Wielki „rzeźnicki” finał tegorocznej edycji czeka nas już za miesiąc.

Z D J Ę C I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl