Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email Anna Kopacz/d. | 2016-04-29 12:27 | Rozmiar tekstu: A A A

Hanna Brakoniecka gościem Planety 11

Olsztyn24
Hanna Brakoniecka (fot. Anna Kopacz - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W Multimedialnej Bibliotece Młodych Planeta 11, filii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie, odbyło się wczoraj (28.04) spotkanie autorskie z Hanną Brakoniecką, olsztyńską pisarką, blogerką i rysowniczką.

Podczas spotkania, na którym pojawili się sympatycy autorki, jej przyjaciele i bliscy, rozmawiano m.in. o pisaniu opowiadań, o autorki początkach pisania i rysowania. Bohaterka wieczoru opowiadała o swoich inspiracjach czyli rozmowach z drugim człowiekiem, gdy ten zwierza się jej z historii swojego życia.

Nie mogło zabraknąć także opowiadań o mężu artystki, Kazimierzu Brakonieckim. Pisarka mówiła o ich miłości, wspólnym życiu, wzajemnych relacjach.
R E K L A M A
banner
 

******

Hanna Brakoniecka to olsztyńska pisarka, blogerka i rysowniczka. Ukończyła filologię polską. Mieszka w Olsztynie, jest matką dwóch synów i babcią dwojga poznańskich wnucząt. Pisze krótkie prozy: zwierzenia, monologi, dialogi, opowiadania. Publikowała w prasie lokalnej i ogólnopolskiej.

W 2010 r. Teatr Kreatury z Gorzowa Wielkopolskiego wystawił spektakl „Chłopski głos” w reżyserii Przemka Wiśniewskiego. Scenariusz spektaklu opiera się na utworze prozatorskim Hanny Brakonieckiej, w którym autorka w zabawny sposób przedstawiła wszelkie aspekty naszego życia - ludzkie rozmowy i codzienne sytuacje stały się jego motywem przewodnim.

W 2015 r. wraz z mężem Kazimierzem Brakonieckim wydała książkę „HabraKabra” (wyd. Borussia) – aforyzmy i rysunki satyryczne związane z ich małżeńskim pożyciem.


Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Spotkanie z Hanną Brakoniecką w Planecie 11

»

29-04-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.