Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2016-04-26 23:21 | Rozmiar tekstu: A A A

II edycja Premier Teatru przy Stoliku zainaugurowana

Olsztyn24
Premiera nowej edycji Teatru przy Stoliku (fot. Planeta 11 - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Oddział Okręgowy w Olsztynie Towarzystwa Kultury Teatralnej, Miejska Biblioteka Publiczna w Olsztynie, Olsztyński Teatr Lalek i kino studyjne Awangarda 2 zaprosiły wczoraj (25.04) na spektakl, którym zainaugurowano II edycję Premier Teatru przy Stoliku. Za teatralną salę ponownie posłużyła Multimedialna Biblioteka Młodych Planeta 11.

Teatr przy Stoliku to oryginalna forma teatralna będąca skrzyżowaniem lektury książki ze słuchowiskiem radiowym, czyli czytanie klasycznych tekstów z pełną aktorską interpretacją, chociaż bez dekoracji, kostiumów i sytuacji scenicznych oraz innych teatralnych atrybutów.

Miłośników literatury i teatru na dobry początek nowej edycji spotkań uraczono jednoaktówkami „Niedźwiedź” i „Oświadczyny” Antoniego Czechowa w wykonaniu aktorów Wiesławy Szymańskiej, Mariana Czarkowskiego i Radosława Hebala. Kolejne spektakle z udziałem olsztyńskich aktorów odbywać będą się co miesiąc, do lipca tego roku. Pełen repertuar spotkań dostępny jest w zakładce „Co?Gdzie?Kiedy?”.
R E K L A M A
banner
Spektakle najnowszej edycji odbywać się będą w filiach MBP oraz w Olsztyńskim Teatrze Lalek.

Z D J Ę C I A
Komentarze [1]
~tomek / 2016-04-27 18:41
BRAWO ULA, BRAWO ELA... BRAWO WSZYSCY, KTÓRZY ROBICIE TAK WSPANIAŁĄ ROBOTĘ !!! BRAWO WY !!!
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl