Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2016-05-04 12:10 | Rozmiar tekstu: A A A

Kulturalna „Poczekalnia maturalna”. Kawa czy melisa?

Olsztyn24
Informacja Kulturalna mieści się w Kamienicy Naujacka MOK
Maturzysto z okolicznych szkół, jego mamo i tato, bracie, siostro, dziadku, ciociu! Nie stójcie pod szkołą. Podenerwujcie się w miłej i przyjaznej „Poczekalni maturalnej”!

Miejski Ośrodek Kultury od 4 maja zaprasza do „Poczekalni maturalnej”. Poczekalnia kierowana jest do wszystkich tych, którzy chcieliby w miłej i przyjaznej atmosferze, panującej w Informacji Kulturalnej, spędzić czas. Zamiast stać i denerwować się pod szkołą w napiętym czasie matur, na miejscu będzie można posłuchać muzyki, napić się kawy lub melisy.

Informacja Kulturalna MOK czynna jest w okresie egzaminów maturalnych od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-16.00. Do Informacji (Kamienica Naujacka, ul. Dąbrowszczaków 3) traficie od ul. Mrongowiusza. A więc kawa czy melisa?
R E K L A M A
banner
Zapraszamy!

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl