Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb | 2016-05-06 22:40 | Rozmiar tekstu: A A A

Muzyczna Majówka ze Stadtkapelle Offenburg

Olsztyn24
Koncert Stadtkapelle Ofenburg w Olsztynie | Więcej zdjęć »
Na jeden dzień przyjechała do Olsztyna Stadtkapelle Offenburg - orkiestra miejska z partnerskiego dla Olsztyna miasta w Niemczech. Dzisiaj (6.05) późnym popołudniem niemieccy muzycy dali jedyny podczas tej wizyty koncert - na olsztyńskiej scenie staromiejskiej.

Stadtkapelle Offenburg uznawana jest za jedną z najlepszych orkiestr miejskich w Niemczech. Od 10 lat zespół prowadzi Axel Berger, a jego menagerem, a zarazem wokalistą, jest wiceburmistrz Offenburga Jess Heberer.

W wykonaniu orkiestry usłyszeliśmy m.in. utwory Franka Sinatry, Elvisa Presleya, Michaela Jacksona, Johanna Straussa, Gilberta O`Sullivana, jak też też znane utwory muzyki klasycznej: „Marsz Radetzky'ego” czy „Marsz florentyński”. Muzycy miło też zaskoczyli publiczność, grając na zakończenie koncertu „Mazurka Dąbrowskiego”. Ale nie tylko z tego powodu koncert został przyjęty wręcz entuzjastycznie. Muzycy cały koncert wykonali znakomicie.
R E K L A M A
banner
Dużą część koncertu zarejestrowaliśmy na filmie wideo.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Koncert Stadtkapelle Offenburg w Olsztynie

06-05-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl