Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email Anna Kopacz/d. | 2016-05-10 22:21 | Rozmiar tekstu: A A A

Profesor Benedykt Błoński laureatem Nagrody Imienia Biskupa Ignacego Krasickiego A.D. 2016

Olsztyn24
Profesor Benedykt Błoński odbiera Medal Nagrody z rąk Krzysztofa Stachowskiego (fot. Anna Kopacz - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W Salach Kopernikowskich olsztyńskiego zamku odbyła się dzisiaj (10.05) uroczystość wręczenia Nagrody Imienia Biskupa Ignacego Krasickiego. Nagroda została przyznana już po raz 28. Laureatem Anno Domini 2016 został profesor Benedykt Błoński – dyrygent, chórmistrz i wykładowca uniwersytecki.

Nagroda imienia Biskupa Ignacego Krasickiego została przyznana profesorowi Benedyktowi Błońskiemu za oryginalny dorobek artystyczny w dziedzinie chóralistyki, popularyzowanie dzieł związanych z warmińskim regionem oraz osiągnięcia w kształceniu muzycznym młodzieży, nauczycieli i dyrygentów chóralnych.

Medal Nagrody laureat odebrał z rąk przewodniczącego jury nagrody Krzysztofa Stachowskiego, który również wygłosił laudację na jego temat. Gratulacje bohaterowi wieczoru w imieniu samorządu województwa przekazał marszałek Gustaw Marek Brzezin, zaś w imieniu samorządu Miasta Olsztyna - Gabriela Konarzewska, dyrektor Wydziału Kultruy i Ochrony Zabytków Urzędu Miasta Olsztyna.
R E K L A M A
banner
Więcej o uroczystości i laureacie na naszych zdjęciach i w filmie, który wkrótce udostępnimy.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Nagroda im. Bpa Ignacego Krasickiego dla prof. Benedykta Błońskiego

»

10-05-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.