Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2016-05-21 20:14 | Rozmiar tekstu: A A A

Festyn Rekreacyjno-Sportowy „Z Kornelem Makuszyńskim na Dzikim Zachodzie”

Olsztyn24
Przygotowano dużo atrakcji | Więcej zdjęć »
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Olsztynie i Stowarzyszenie na Rzecz Normalizacji Życia Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną zaprosiły dzisiaj (21.05) olsztynian na Festyn Sportowo-Rekreacyjny „Z Kornelem Makuszyńskim na Dzikim Zachodzie”. Przygotowana we współpracy z Radą Osiedla Kormoran, Urzędem Miasta Olsztyna i przyjaciółmi impreza skierowana była zarówno do dzieci, jak i osób dorosłych.

Przygotowano mnóstwo atrakcji, m.in.: rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Książka moich marzeń”, występy zespołu Shantaż i ZPiT „Kortowo”, karaoke, wystawę pokonkursową, puszczanie ogromnych baniek mydlanych, malowanie twarzy, stoiska plastyczne i gry planszowe. Kto się zmęczył lub zgłodniał, mógł się posilić zdrowymi frykasami domowej roboty.

W ramach festynu odbył się także IV Memoriał Koziołka Matołka.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Festyn „Z Kornelem Makuszyńskim na Dzikim Zachodzie”

21-05-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl