Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email FWM | 2016-06-01 22:25 | Rozmiar tekstu: A A A

Koncert charytatywny odbędzie się w Sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej

Olsztyn24
 
Benedykt Błoński, prowadzący tradycyjnie doroczny koncert charytatywny na rzecz letniego wypoczynku dzieci zaprasza w najbliższą niedzielę (5.06) o godz.18.30 do Sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej (ul. Bajkowa) na koncert pt. „Bajkowe wakacje”. Celem koncertu jest zebranie pieniędzy na opłacenie letniego wypoczynku dzieci z pieczewskiej parafii.

Wystąpią: Chór „Cantores Varmiensis” przy Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej i działające przy Sanktuarium: „Chór Magnificat” i zespół dziecięcy „Maryjne Słowiki”. Jako soliści towarzysząc chórowi „Cantores Varmiensis” wystąpią: Hanna Zajączkiewicz – sopran, Anna Reszczyńska-fortepian. Zespoły chóralne poprowadzą dyrygenci: Benedykt Błoński i Magdalena Kowalewska.

W programie koncertu, atrakcyjny repertuar a cappella i wokalno - instrumentalny od muzyki dawnej po standardy muzyki rozrywkowej. Koncert, jak co roku poprowadzi Benedykt Błoński, który prócz słowa o muzyce, będzie zachęcał publiczność do aktywności charytatywnej wspierającej „Bajkowe wakacje” dzieci.
R E K L A M A
banner
Wstęp wolny - zapraszamy!
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.