Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras./MC | 2016-06-02 00:50 | Rozmiar tekstu: A A A

Olsztyńskie trojaczki z nowym wózkiem

Olsztyn24
Wózek dla olsztyńskich trojaczków od Olsztyna | Więcej zdjęć »
Tegoroczny Dzień Dziecka był wyjątkowy dla Anny i Artura Paców, rodziców Filipa, Oliwiera i Alana. Z rąk prezydenta Olsztyna Piotra Grzymowicza odebrali wózek, którym jednocześnie będą mogły podróżować wszystkie ich pociechy. W czwartek (2.06) minie pół roku, od kiedy ich trojaczki pojawiły się na świecie.

- Podziwiam Was za ogromne serce i zaangażowanie w wychowaniu maluchów - mówił prezydent podczas uroczystości przekazania wyjątkowego prezentu. - Wszyscy się cieszymy, że możemy choć w części pomóc. Wiemy bowiem, jak ogromne są potrzeby przy takiej gromadce. To jest prezent od nas wszystkich, mieszkańców Olsztyna.

Mama trojaczków dokładnie obejrzała podarek. Nie ma wątpliwości, że będzie sporym ułatwieniem w codziennym funkcjonowaniu.

- Dotychczas wybieraliśmy się na spacery układając synów w dwóch wózkach - przyznała Anna Pac. - Teraz będzie o wiele poręczniej. Poza tym pojazd nie jest zbyt szeroki, więc nie będzie kłopotów z wejściem do klatki albo tramwaju, którym jeździmy na rehabilitację. Bardzo czekaliśmy na ten prezent.
R E K L A M A
banner
Prezent, choć nie niespodzianka, bowiem...

- Wózek został wybrany po konsultacjach z mamą trójki - wyjaśnia doradca prezydenta ds. polityki prorodzinnej, Jarosław Skórski. - To trzyosobowy pojazd, mający 90 cm szerokości i wyposażony w duży kosz zakupowy. Został okazyjnie kupiony dzięki uprzejmości Hurtowni Maluszek, która jest partnerem Olsztyńskiej Karty Dużej Rodziny.

Dotychczas do Olsztyńskiej Karty Dużej Rodziny przystąpiło ponad 80 firm i instytucji. Programem objętych jest ok. 7 tys. osób.
Z D J Ę C I A
Komentarze [3]
~Zenek / 2016-06-05 22:35
Panie Jarosławie Skórski - Olsztyn pamięta, jak latał Pan z misiem ze słomy po Olsztynie i drwił Pan z przebudowy Olsztyna przez Grzymowicza. Usunięcie zdjęć z Fejsbuka nie pomoże. Olsztyn pamieta. Wyciągniemy je z archwium domowego, jak Pan będzie znów gdzieś się pchal do polityki. A Grzymowicz starcił u nas wszystkich, że go zatrudnił i to do ścisłego grona. Skórski jest dzis jego doradca... Czego to człowiek nie zrobi, żeby zaistnieć....straszne... n
~Aga / 2016-06-02 13:54
Piękne dzieciaczki :) Gratulacje i duuużo zdrówka, dla wszystkich!
~Migotka / 2016-06-02 13:26
Poprzednie trojaczki od eks-prezydenta otrzymaly auto i foteliki damochodowe...
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl