Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf. pras. | 2016-06-02 14:37 | Rozmiar tekstu: A A A

Remonty na drogach w powiecie olsztyńskim. Będą utrudnienia dla kierowców

Olsztyn24
 

W poniedziałek (6.06) kierowcy powinni zachować szczególną ostrożność podróżując przez gminy Biskupiec i Gietrzwałd. W związku z przebudową drogi powiatowej nr 1454N na odcinku od miejscowości Bredynki do Stanclewa będzie układana warstwa ścieralna. W okresie prowadzenia robót droga będzie nieprzejezdna. Planowany czas remontu – 1 dzień.

W związku z rozpoczęciem prac budowlanych na Węźle Olsztyn-Zachód, realizowanych w ramach budowy obwodnicy Olsztyna, od 6 czerwca zamknięta będzie również droga powiatowa nr 1457N na odcinku około 200 m w kierunku Naterek od skrzyżowania z drogą gminną 158019N.

Powiatowa Służba Drogowa w Olsztynie prosi kierowców o zwrócenie szczególnej uwagi na nowe oznakowanie na drogach oraz o stosowanie się do niego, a także do komend osób kierujących ruchem.
R E K L A M A
banner
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl