Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2016-06-10 03:08 | Rozmiar tekstu: A A A

Objazdy na drogach powiatowych

Olsztyn24
Objazd Tłokowo | Więcej zdjęć »
Powiatowa Służba Drogowa w Olsztynie informuje, że roboty budowlane prowadzone na drogach powiatowych w dn. 9-20 czerwca 2016 r. mogą powodować utrudnienia w ruchu. Na czas remontów odcinki dróg zostaną zamknięte, a wprowadzone będą objazdy. Drogowcy proszą o zachowanie szczególnej ostrożności w miejscach prowadzenia prac i stosowanie się do oznakowania.

Oto szczegóły:

» w związku z przebudową drogi powiatowej nr 1422N na wysokości miejscowości Tłokowo (gm. Jeziorany) droga zostanie zamknięta na czas układania asfaltu, czyli od czwartku 9 czerwca do poniedziałku 13 czerwca (z wyłączeniem niedzieli) w godz. 8:00-17:00. W miarę możliwości droga będzie otwierana dla ruchu etapami, przygotowane też zostały objazdy.
R E K L A M A
banner
» od 13 czerwca z kolei zamknięta będzie droga powiatowa 1468N w miejscowości Nowa Wieś (gm. Purda), gdzie będzie realizowany remont przepustu. Roboty budowlane będą trwały ok. 7 dni.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl