Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D. | 2016-06-12 16:00 | Rozmiar tekstu: A A A

VII Święto Ulicy Wilczyńskiego odbyło się na Jarotach

Olsztyn24
Święto Ulicy Wilczyńskiego tradycyjnie już odbyło się na przyległościach SP34 | Więcej zdjęć »
Olsztyńskie Lato Artystyczne zainaugurowane, wakacje zbliżają się wielkimi krokami i nawet niesprzyjająca pogoda nie zniechęca olsztynian do prób wprawienia się w letni nastrój. Udowodnili to wczoraj (11.06) wszyscy mieszkańcy miasta, którzy mimo przejmującego, jak na tę porę roku, zimna i przelotnych opadów wzięli udział siódmej już edycji Święta Ulicy Wilczyńskiego, które tradycyjnie odbyło się na boiskach przy Szkole Podstawowej nr 34.

Obchody rozpoczęto mszą w intencji mieszkańców Jarot w kościele Błogosławionej Franciszki Siedliskiej, następnie zapanowano przejście korowodu z parkingu Centrum H&B ulicą Wilczyńskiego na boisko przy Szkole Podstawowej nr 34. Tam zaś odbył się festyn, podczas którego można było miło spędzić czas.

W programie imprezy zorganizowanej przez Spółdzielczą Radę Osiedla Jaroty i Samorządową Radę Osiedla Jaroty we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Olsztynie znalazły się między innymi występy Akademickiej Orkiestry Dętej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, Przedszkola Junior Academy, podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy Dedal i Osiedlowego Klubu Akant, zespołu Kaczki z Nowej Paczki, uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia 14.40, Studia Tańca Monstars, Przedszkola Jacek i Agatka i Studia Animacji Ruchowej Rytm.
R E K L A M A
banner
Ponadto przeprowadzono konkurs wiedzy o ulicy i bp. Tomaszu Wilczyńskim, zaproszono na przejażdżki konne, malowanie twarzy oraz kiermasz i małe co nieco.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
OLA: VII Święto Ulicy Wilczyńskiego w Olsztynie

»

11-06-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl