Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email inf. pras. | 2016-06-15 14:37 | Rozmiar tekstu: A A A

OSiR ogłasza kolejny konkurs fotograficzny

Olsztyn24
(fot. Małgorzata Kępińska)
Sport jest bardzo wdzięcznym tematem do robienia zdjęć, stwarza ogromne możliwości ze względu na dynamikę wydarzeń, emocje, radości i dramaty, zupełnie niespodziewane i zaskakujące sytuacje. Dlatego Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie kieruje do miłośnikó fotografii ofertę wzięcia udziału w VII edycji konkursu „Sportowe wspomnienia zatrzymane w kadrze”.

Poprzednie sześć edycji konkursu cieszyło się dużym zainteresowaniem, a prace nadesłane przez autorów, choć różne pod względem technicznym i artystycznym, cechowało duże zaangażowanie. Napłynęły zdjęcia nie tylko z Warmii i Mazur. Udział w konkursie wzięli miłośnicy fotografii sportowej niemal z całej Polski.

Konkurs trwać będzie od 15 czerwca do 31 października 2016 r. Szczegółowe informacje, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie internetowej: www.osir.olsztyn.pl
R E K L A M A
banner
W razie pytań związanych z konkursem proszę dzwonić: 519 566 849 – Muzeum Sportu w Olsztynie.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.