Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
MBM | 2016-06-15 15:13 | Rozmiar tekstu: A A A

Jak nie czytam, jak czytam!

Olsztyn24
Ogólnopolska kampania pod hasłem „Jak nie czytam, jak czytam!” w Dobrym Mieście (fot SP - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Zaszczepienie radości czytania – to cel ogólnopolskiej kampanii pod hasłem „Jak nie czytam, jak czytam!”, zainicjowanej przez redakcję pisma „Biblioteki w szkole”. 10 czerwca do akcji włączył się Zespół Szkół w Dobrym Mieście.

Zebrani w auli szkolnej nauczyciele, uczniowie i zaproszeni goście wysłuchali fragmentów nagrodzonych w konkursach książek: „Jak być kobietą” Caltlin Moran w interpretacji Kamili Włodarskiej i „Niebieski Autobus” Barbary Kosmowskiej w wykonaniu Dominiki Rataj. Fragment „110 ulic” Małgorzaty Gutkowskiej przeczytali z kolei uczniowie, którzy zajęli I miejsce na II Festiwalu Sztuki Czytania.

Momentem finałowym wydarzenia była próba ustanowienia rekordu czytania książek w tym samym czasie w całej Polsce. W Dobrym Mieście, przy kojących dźwiękach muzyki, czytaniem przyniesionych przez siebie lektur rozkoszowało się 206 osób.
R E K L A M A
banner
– W czytaniu ważny jest ten moment, w którym przestaje się czytać z musu, a zaczyna dla przyjemności i u nas ten proces właśnie się rozpoczął – mówi Andrzej Wonia, dyrektor Zespołu Szkół w Dobrym Mieście.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl