Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
d. | 2016-06-18 10:00:00 | Rozmiar tekstu: A A A

Olsztynie FILOZOFUJ!

Olsztyn24

Olsztyn chce debatować o uchodźcach i multikulturalizmie. Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie we współpracy z dwumiesięcznikiem „FILOZOFUJ” organizuje debatę wokół 7. numeru tego periodyku. Debata odbędzie się w ramach ogólnopolskich spotkań „Klubów Filozofuj!”.

Na debatę organizatorzy zapraszają w niedzielę (19.06) o godz. 11.00 do Informacji Kulturalnej MOK (Kamienica Naujacka, ul. Dąbrowszczaków 3; wejście od ul. Mrongowiusza). Goście specjalni spotkania to dr hab. Marcin Chełmniak, ks. dr Zdzisław Kieliszek oraz dr Wojciech Kotowicz. Spotkanie poprowadzi dr Beata Kosiba.

Kluby Filozofuj! są to nowo tworzone nieformalne grupy współpracowników i sympatyków czasopisma „Filozofuj!”, organizujące w swoich miejscowościach imprezy (np. konferencje, spotkania dyskusyjne lub promocyjne) popularyzujące filozofię pod patronatem Redakcji „Filozofuj!”
R E K L A M A
banner
Współorganizacja:

Filozofuj! – polski ilustrowany dwumiesięcznik, ukazujący się od 2015 roku, poświęcony popularyzacji filozofii, wydawany przez Wydawnictwo Academicon.

Patronat:
Instytut Nauk Politycznych UWM

Zapraszamy!

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl