Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
wb | 2016-06-23 18:03 | Rozmiar tekstu: A A A

Żegnaj przedszkole!

Olsztyn24
Zakończenie roku szkolnego 2015/2016 w Przedszkolu „Poziomka” | Więcej zdjęć »
Dobiega końca szósty rok działalności Przedszkola Publicznego nr 7 TWP „Poziomka” w Olsztynie. Dzisiaj (23.06) w przedszkolu symbolicznie podsumowano rok szkolny 2015/2016. Symbolicznie - bo na czas rozpoczynających się w poniedziałek wakacji przedszkole nie zawiesza działalności.

Głównym punktem zorganizowanej dzisiaj na placu przed budynkiem przedszkola uroczystości, było pożegnanie 20. najstarszych wychowanków, którzy od 1 września rozpoczną naukę w pierwszej klasie szkoły podstawowej. „Starszaki” zatańczyły poloneza, a potem w artystycznej formie podziękowały za opiekę swoim nauczycielkom, dyrekcji i pracownikom przedszkola. W zamian, oprócz całusów i uścisków, otrzymały dyplomy ukończenia przedszkola i drobne upominki.

Swoich starszych kolegów pożegnały również przedszkolaki z młodszych grup, śpiewając dla nich piosenki i wręczając własnoręcznie przygotowane upominki.
R E K L A M A
banner
Oficjalna część uroczystości zawierała także wyróżnienia dla przedszkolaków, którzy mogli pochwalić się najmniejszą absencją w przedszkolu, a także podziękowania dla rodziców, którzy w ciągu minionego roku najaktywniej wspierali działalność przedszkola.

W części festynowej wydarzenia były tańce (zumba i balet), malowanie twarzy, mega bańki mydlane, gry i zabawy dla dzieci i rodziców, a także pieczyste z grilla.

Więcej o wydarzeniu w „Poziomce” na naszych zdjęciach i filmach, które niebawem udostępnimy w sieci.
Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image
Zakończenie roku szkolnego 2015/2016 w Przedszkolu Poziomka w Olsztynie (1)

»

23-06-2016

image
Zakończenie roku szkolnego 2015/2016 w Przedszkolu Poziomka w Olsztynie (2)

»

23-06-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl