Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb | 2016-06-23 18:03 | Rozmiar tekstu: A A A

Żegnaj przedszkole!

Olsztyn24
Zakończenie roku szkolnego 2015/2016 w Przedszkolu „Poziomka” | Więcej zdjęć »
Dobiega końca szósty rok działalności Przedszkola Publicznego nr 7 TWP „Poziomka” w Olsztynie. Dzisiaj (23.06) w przedszkolu symbolicznie podsumowano rok szkolny 2015/2016. Symbolicznie - bo na czas rozpoczynających się w poniedziałek wakacji przedszkole nie zawiesza działalności.

Głównym punktem zorganizowanej dzisiaj na placu przed budynkiem przedszkola uroczystości, było pożegnanie 20. najstarszych wychowanków, którzy od 1 września rozpoczną naukę w pierwszej klasie szkoły podstawowej. „Starszaki” zatańczyły poloneza, a potem w artystycznej formie podziękowały za opiekę swoim nauczycielkom, dyrekcji i pracownikom przedszkola. W zamian, oprócz całusów i uścisków, otrzymały dyplomy ukończenia przedszkola i drobne upominki.

Swoich starszych kolegów pożegnały również przedszkolaki z młodszych grup, śpiewając dla nich piosenki i wręczając własnoręcznie przygotowane upominki.
R E K L A M A
banner
Oficjalna część uroczystości zawierała także wyróżnienia dla przedszkolaków, którzy mogli pochwalić się najmniejszą absencją w przedszkolu, a także podziękowania dla rodziców, którzy w ciągu minionego roku najaktywniej wspierali działalność przedszkola.

W części festynowej wydarzenia były tańce (zumba i balet), malowanie twarzy, mega bańki mydlane, gry i zabawy dla dzieci i rodziców, a także pieczyste z grilla.

Więcej o wydarzeniu w „Poziomce” na naszych zdjęciach i filmach, które niebawem udostępnimy w sieci.
Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Zakończenie roku szkolnego 2015/2016 w Przedszkolu Poziomka w Olsztynie (1)

23-06-2016

image galeria
Zakończenie roku szkolnego 2015/2016 w Przedszkolu Poziomka w Olsztynie (2)

23-06-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl