Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email inf.pras. | 2016-06-29 18:48 | Rozmiar tekstu: A A A

Planetarium z certyfikatem TripAdvisor

Olsztyn24
Jacek Szubiakowski, dyrektor OPiOA
Największy na świecie serwis turystyczny wyróżnił olsztyńską instytucję. To potwierdzenie jakości usług świadczonych przez planetarium.

Certyfikat jakości portalu TripAdvisor jest tym cenniejszy, że przyznawany jest za głosy klientów. Widzowie, którzy odwiedzili Olsztyńskie Planetarium, później komentowali i oceniali instytucję. Recenzje przełożyły się na wyróżnienie. Bo znakomita większość ocen to noty doskonałe i bardzo dobre.

Nie można pominąć tego wspaniałego obiektu zwiedzając Olsztyn - pisze pani Janina z Warszawy. Natomiast pan Zbigniew przyznaje: Uwielbiam planetaria, a to olsztyńskie jest świetne. Seans o planetach zaintrygował nawet moje dzieci tak, że były smutne, że tak szybko się skończył. Nie brakuje też pozytywnych ocen z Argentyny, Holandii, Niemiec albo Rosji.
R E K L A M A
banner
- W portalu jesteśmy zarejestrowani już od kilku lat - przyznaje Jacek Szubiakowski, dyrektor Olsztyńskiego Planetarium i Obserwatorium Astronomicznego. - Uznaliśmy, że należy wykorzystać ten portal do informowania o naszej ofercie. W ten sposób można dotrzeć do ogromnej społeczności turystów i podróżnych. Poza rejestracją nie prowadziliśmy specjalnej kampanii informacyjnej, tym bardziej cieszy nas pozytywna ocena naszej pracy przez widzów odwiedzających nasze planetarium. Zdobycie certyfikatu jakości umożliwia nam szersze działania promocyjne z wykorzystaniem portalu TripAdvisor. A certyfikat umieścimy na honorowym miejscu w Olsztyńskim Planetarium.

TripAdvisor jest miejscem umożliwiającym zaplanowanie i podróży. Serwis udostępnia sprawdzone porady milionów podróżnych, udostępnia rezerwacje i wyszukiwanie miejsc noclegowych w dobrych cenach. Co miesiąc odwiedza go 340 milionów użytkowników. Portal składa się z niemal 50 stron i jest dostępny w blisko 30 wersjach językowych.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.