Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
AS/GW | 2016-06-30 13:15 | Rozmiar tekstu: A A A

Calzedonia i Intimissimi otworzyły jedyny w Olsztynie salon w Galerii Warmińskiej

Olsztyn24
Nowy salon Calzedonia i Intimissimi w Galerii Warmińskiej | Więcej zdjęć »
Dwie uznane i cenione marki sprzedające bieliznę - Calzedonia i Intimissimi - od 30 czerwca będą miały w Galerii Warmińskiej wspólny salon. Pierwszy taki w kraju. Z tej okazji na klientów czekają 30% rabaty. Ponadto będzie to jedyne w Olsztynie i okolicach miejsce, w którym można kupić wspomniane marki.

Calzedonia sprzedaje wysokiej jakości artykuły pończosznicze oraz stroje kąpielowe dla pań i dziewczynek, a także męskie i chłopięce kąpielówki. Intimissimi oferuje klientom elegancką bieliznę, koszule, gorsety, czy piękne i wygodne zarazem pidżamy. Wspólny salon obu marek - jedyny taki w Polsce - będzie się mieścił na poziomie 0 w Galerii Warmińskiej i w sumie zajmie powierzchnię 200 m. kw.

- Zdecydowaliśmy się na wprowadzenie naszych marek do Galerii Warmińskiej, ponieważ jako jedyne miejsce w Olsztynie oferuje ona nowoczesną powierzchnię handlową. Oceniamy, że ma potencjał, aby na długie lata zdominować rynek Olsztyna i okolic. Doskonale wpisuje się w naszą strategię rozwoju – mówi Tomasz Plichta, Expansion Manager w Calzedonia Group.
R E K L A M A
banner
Do salonu, który będzie otwarty 30 czerwca warto zajrzeć, ponieważ obie marki z okazji otwarcia wspólnego butiku na wybrane artykuły przygotowały sięgające nawet 30% rabaty cenowe.

- Powinni tu obowiązkowo przyjść także wszyscy, którzy interesują się... designem, eleganckim wystrojem wnętrz. Dlaczego? Salon będzie wyjątkowy, proszę się przekonać o tym osobiście – dodaje Michał Tur, dyrektor Galerii Warmińskiej.

Artykuł sponsorowany


Z D J Ę C I A
AS
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl