Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D. | 2016-07-02 22:24 | Rozmiar tekstu: A A A

Opowieści stąd i z daleka oraz zabawa taneczna na Letnim Squacie Kulturalnym

Olsztyn24
Spotkanie zakończono zabawą taneczną | Więcej zdjęć »
Na ulicy Rodziewiczówny przy Spichlerzu Miejskiego Ośrodka Kultury w Olsztynie odbyło się dzisiejszego (2.07) popołudnia zakończenie kolejnych warsztatów Letniego Squatu Kulturalnego - cyklu odbywającego się w ramach Olsztyńskiego Lata Artystycznego. 

Warsztaty „Opowieści stąd i z daleka” odbywały się w Spichleru MOK codziennie od minionej środy. Skierowane były do dzieci i młodzieży w wieku 8-15 lat, zaś poprowadzili je Joanna Żurek, Maciej Żurek, Katarzyna Jackowska-Enemuo i Iwona Suwara.

Uczestnicy uczyli się opowiadania z elementami zabaw muzycznych, zbierania ciekawych opowieści oraz odkrywania interesujących i niezwykłych miejsc Olsztyna. Wyprawili się w świat słowa, kultury, baśni, historii i nieskończonej wyobraźni.
R E K L A M A
banner
Warsztaty zakończono dzisiaj wystawą zebranych i twórczo opracowanych „znalezisk” zaprezentowaną na murach Spichlerza, opowieścią o historii ciekawych miejscach i osobach związanych z Olsztynem oraz potańcówką.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
OLA: Letni Squat Kulturalny

»

02-07-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl