Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb | 2016-07-03 13:33 | Rozmiar tekstu: A A A

Rowerzyści tradycyjnie odwiedzili Kiermas Tradycji, Dialogu i Zabawy

Olsztyn24
Rowerzyści z klubu 4R w Bałdach | Więcej zdjęć »
Tradycją olsztyńskiego Klubu Turystyki Rowerowej 4R są coroczne rajdy rowerowe do Bałd, na Kiermas Warmiński. Nie mogło więc zabraknąć rowerzystów w Bałdach w sobotę (2.07), kiedy odbywał się tam IX Kiermas Tradycji, Dialogu i Zabawy.

Na dwie trasy (50 i 100 kilometrów) z punktem docelowym Bałdy, z Olsztyna wyruszyło łącznie 36. rowerzystów. Obie grupy spotkały się przy Wrotach Warmii, otwierających Trakt Biskupi w Bałdach.

W Bałdach rowerzyści obejrzeli inscenizację powitania na Warmii biskupa Wacława Leszczyńskiego, przygotowaną przez aktorów Teatru Jaracza Mariana Czarkowskiego, Jarosława Borodziuka i Marcina Kiszluka. Zostali też uhonorowani przez organizatorów kiermasu - Gminę Purda upominkami dla najmłodszego i najstarszego uczestnika rajdu. Organizatorzy zaprosili też rowerzystów na ciepły posiłek regeneracyjny.
R E K L A M A
banner
Rajd do Bałd był piątym w tym roku wydarzeniem zorganizowanym przez klub 4R w ramach VII edycji akcji „Olsztyn. Aktywnie!”
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl