Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
d./k | 2016-07-07 13:05 | Rozmiar tekstu: A A A

Parodiola po raz ósmy

Olsztyn24
Kevin Aiston (fot. Bernard Wawrzyniewicz - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W Amfiteatrze im. Czesława Niemena w Olsztynie już po raz ósmy, w ramach organizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury Olsztyńskiego Lata Artystycznego, odbył się Ogólnopolski Festiwal Parodii i Pastiszu Parodiola. We wczorajszych (6.07) zmaganiach o nagrodę główną w wysokości 5000 złotych i nagrody specjalne udział wzięły kabarety Czołówka Piekła i TON oraz Szymon Łątkowski i Łukasz Żak Zaczek.

Oprócz kabaretów na scenie amfiteatru, w roli konferansjera) pojawił się też Andrzej Brzozowski z zespołem Kaczki z Nowej Paczki.

W tegorocznej edycji festiwalu gwiazdą wieczoru był Kevin Aiston - prezenter radiowy i telewizyjny, znany m.in. z popularnego programu „Europa da się lubić”.
R E K L A M A
banner
Grand Prix w tym roku podzielono pomiędzy kabarety TON (3000 zł) i Czołówka Piekła (2000 zł). Nagrodę specjalną za osobowość sceniczną, ufundowaną przez Joannę Rojek-Cieślińską i Bogdana Cieślińskiego (w wysokości 500 zł), otrzymał Szymon Łątkowski, natomiast nagrodę specjalną za najlepszą piosenkę kabaretową, ufundowaną przez Magazyn Satyry Politycznej Wtyczka (w wysokości 1000 zł) - Kabaret TON.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl