Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2016-07-14 22:33 | Rozmiar tekstu: A A A

Warszawskie gobeliny zaprezentowano w Olsztynie

Olsztyn24
Wystawa prezentowana jest w Galerii Amfilada MOK | Więcej zdjęć »
W Galerii Amfilada Miejskiego Ośrodka Kultury w Olsztynie otwarto dzisiaj (14.07) wystawę gobelinów - prac artystek z Pracowni Tkactwa warszawskiego Domu Kultury „Zacisze”.

Pracownię założyła Teresa Szczepańska, prowadzi ją 28 lat. Jest ona postrzegana jako miejsce, w którym każdy ma szansę odkryć w sobie artystyczne zainteresowania. Spotkania odbywają się dwa razy w tygodniu po trzy-cztery godziny. Niektórzy pracują także w domach.

Przez 28 lat funkcjonowania pracowni powstało ponad 300 gobelinów o różnej tematyce i formie, które zaprezentowano w Pułtusku, Ostrołęce, Ciechanowie, Podkowie Leśnej, Warszawie, Radziejowicach i Wilanowie, a także w Instytucie Polskim w Mińsku na Białorusi.
R E K L A M A
banner
Autorzy prac: Joanna Burda, Ewa Gall, Elżbieta Grujńska, Jolanta Hołoweńko, Maria Kirylak, Maria Krajewska, Krystyna Kruszewska, Lena Krzysztofowicz, Dorota Mazek, Halina Mikołajczak, Halina Pryzmont, Henryk Pukosz, Ewa Raczyńska, Teresa Szczepańska, Janina Szczygielska i Ewa Wysocka.

Wystawa potrwa do 7 sierpnia.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
OLA: Wernisaż wystawy gobelinów w Galerii Amfilada MOK

14-07-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl