Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
d. | 2016-07-22 22:51 | Rozmiar tekstu: A A A

„Ludzie, miejsca i czas” okiem Sylwestra Rutkowskiego w Galerii Stary Ratusz WBP

Olsztyn24
Sylwester Rutkowski | Więcej zdjęć »
W Galerii Stary Ratusz Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie odbył się dzisiaj (22.07) wernisaż wystawy fotografii „Ludzie, miejsca i czas” Sylwestra Rutkowskiego.

Sylwester Rutkowski urodził się, mieszka i pracuje w Działdowie. Fotografią i grafiką zajmuje się amatorsko, fascynuje się też historią.

Najbardziej ceni sobie pracę ze starymi fotografiami. Wśród jego prac można zobaczyć koloryzację, przenikania oraz renowację starych fotografii. Na zdjęciach uwiecznia także ludzi, architekturę oraz przyrodę.
R E K L A M A
banner
Na ekspozycji w Starym Ratuszu autor prezentuje prace, które zatytułował „Ludzie, miejsca i czas”. Widać na nich, jak zmieniali się mieszkańcy Działdowa i upływ czasu - miejsca pozostały te same. Ale czy na pewno? To Sylwester Rutkowski pozostawia ocenie widza. Artysta planuje już wykonanie kolejnego cyklu przenikających się fotografii. Tym razem dotyczył on będzie Olsztyna.

Wystawa potrwa do 11 sierpnia.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Wernisaż wystawy fotografii Sylwestra Rutkowskiego

22-07-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl