Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email d./k | 2016-07-23 13:09 | Rozmiar tekstu: A A A

Dni Jakubowe 2016 zainaugurowane

Olsztyn24
Wiceprezydent Olsztyna i św. Jakub (fot. Bernard Wawrzyniewicz - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Wczoraj (22.07) w Olsztynie rozpoczęła się jedna z flagowych imprez Olsztyńskiego Lata Artystycznego - Dni Jakubowe. Organizowany przez Miejski Ośrodek Kultury festiwal jest dorocznym świętem miasta. Tegoroczna edycja potrwa do poniedziałku, 25 lipca.

Świętowanie na scenie staromiejskiej rozpoczęto dwoma koncertami muzyki świata - Karpaty Magiczne i Muzyki Sfer. Koncerty poprzedziły warsztaty plastyczne dla najmłodszych z projektowania pocztówek z Olsztyna, które w Galerii Rynek MOK poprowadziła grupa artystyczna Rokosz.

W czasie pozostałych dni festiwalu odbywać się będą m.in. nietuzinkowe koncerty i warsztaty. Każdy znajdzie coś dla siebie, gdyż liczne atrakcje czekają zarówno na dzieci, jak i dorosłych.
R E K L A M A
banner
Tradycyjnie już Dniom Jakubowym towarzyszy Jarmark Jakubowy, który jest wspaniałą popularyzacją sztuki ludowej i rzemiosła - nie tylko z Warmii i Mazur. Ofertę handlową zapewniają kupcy z różnych stron kraju.

Tegoroczne Dni Jakubowe odbywają się pod hasłem „W rytmach instrumentów świata”. Po szczegółowy program zapraszamy do zakladki „Co?Gdzie?Kiedy?”.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image
OLA: Inauguracja Dni Jakubowych 2016

»

22-07-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl