Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb/d. | 2016-07-23 16:32 | Rozmiar tekstu: A A A

Największy bęben świata gra na Dniach Jakubowych w Olsztynie

Olsztyn24
Największy bęben świata w Olsztynie | Więcej zdjęć »
Waży 3 tony i ma 10 metrów średnicy. Jednocześnie może grać na nim około 100 osób. Mowa o największym na świecie bębnie, jednej z atrakcji tegorocznych Dni Jakubowych, którą uczestnikom święta Olsztyna prezentuje Ryszard Bazarnik.

Ryszard Bazarnik realizuje koncerty na własnoręcznie wykonywanych instrumentach z recyclingu, a także na największych instrumentach świata.

Największy bęben świata to gigantyczny instrument, który ma 10 metrów średnicy membrany, waży okokoło 3 tony. Dookoła bębna może grać stojąc wygodnie około 100 osób. Bazarnik prezentował go między innymi w Dubaju, a także bił z nim rekord Guiness’a podczas Przystanku Woodstock w Jarocinie.
R E K L A M A
banner
Gry Ryszarda Bazarnika na gigantycznym bębnie można było posłuchać dzisiaj (23.07) oraz w niedzielę (24.07). W tych terminach co półtora godziny - o 12.00, 13.30, 15.00, 16.30 i 18.00 - nasz gość prowadzi również warsztaty gry na wspomnianym bębnie, przy Starym Ratuszu Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej (od strony apeteki pod arkadami).

Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
OLA: Największy bęben świata w Olsztynie

23-07-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl