Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email MBP | 2016-07-25 16:48 | Rozmiar tekstu: A A A

Dni Jakubowe świętowano również w MBP

Olsztyn24
Dni Jakubowe w MBP (fot. MBP - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Tegoroczne Dni Jakubowe upłynęły w Miejskiej Bibliotece Publicznej pod znakiem ciekawych spotkań i zabaw literacko-plastycznych. Dzięki nim najmłodsi mogli lepiej przyjrzeć się sylwetce patrona Olsztyna i w kreatywny sposób spędzić wakacyjne dni.

Wśród atrakcji przygotowanych przez pracowników biblioteki znalazło się spotkanie z księdzem Tomaszem Garwolińskim, który w barwny sposób opowiadał dzieciom zgromadzonym w Multicentrum o historii książki, wynalazku Gutenberga, sztuce zdobienia tomów oraz wyjątkowych zbiorach Biblioteki Hosianum. Uczestnicy spotkania dowiedzieli się m.in., że dawniej książka była warta mniej więcej tyle, co połowa wsi, a najcięższa z nich ważyła aż 12 kg!

Oprócz tego, w Filii nr 2 odbyły się zajęcia artystyczno-literackie pod hasłem „Poznaj świętego Jakuba”. Nie zabrakło nauki poprzez ruch, świetną zabawę a także (jak w przypadku biblioteki Abecadło) przez muzykę. „Bajkowe nuty” popłynęły także w Filii nr 18. Swoją wiedzę o Olsztynie można zaś było sprawdzić w konkursie organizowanym przez Planetę 11.
R E K L A M A
banner
Zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych wakacyjnych zajęciach Miejskiej Biblioteki Publicznej. Pełny harmonogram dostępny jest na stronie: www.mbp.olsztyn.pl
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.