Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb | 2016-07-31 21:51 | Rozmiar tekstu: A A A

Najpóźniej za trzy lata Olsztyn wzbogaci się o profesjonalny camping

Olsztyn24
Teren na camping leży tuż przy Centrum Żeglarstwa Wodnego i Lodowego Słoneczna Polana | Więcej zdjęć »
Najpóźniej za trzy lata oferta turystyczna Olsztyna poszerzy się o nowy camping. Urząd Miasta właśnie podpisał umowę z przedsiębiorcą, który zobowiązał się uruchomić nowe miejsce wypoczynku nad Jeziorem Ukiel na Słonecznej Polanie.

Camping powstanie na ponad 5-hektarowej działce przy Centrum Żeglarstwa Wodnego i Lodowego „Słoneczna Polana” (CŻWiL) przygotowanej przez miasto w ramach strefy przedsiębiorczości. Będzie to kolejna propozycja dla turystów, coraz częściej wybierających Olsztyn na cel swoich letnich podróży.

Umowa dzierżawy działki oznaczonej numerem UT 17, na wzniesieniu nad CŻWiL, została spisana na 20 lat. Najpóźniej w ciągu trzech lat ma powstać tam pole namiotowe, 30 stanowisk dla camperów i przyczep kempingowych, parking na co najmniej 60 miejsc. W domkach kempingowych do dyspozycji turystów będzie 60 miejsc. Nie zabraknie też odpowiedniego zaplecza - sanitariatów, kuchni, sklepu spożywczego, świetlic, saun, pralni i miejsca na odpady. Budynki staną nie bliżej niż 70 m od brzegu jeziora Ukiel.
R E K L A M A
banner
Gmina Olsztyn dysponuje jeszcze jedną działką w strefie przedsiębiorczości na Słonecznej Polanie oznaczoną numerem UT 18. Tuż przy  terenie przeznaczonym na camping, na szczycie wzniesienia nad CŻWiL, znajduje się ponad 70-arowa nieruchomość, na której powinien stanąć trzykondygnacyjny hotel wraz z niezbędną infrastrukturą sportowo-rekreacyjną. Miasto poszukuje przedsiębiorcy, który zdecyduje się na tę inwestycję.
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl