Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
d. | 2016-08-09 16:43 | Rozmiar tekstu: A A A

Nowy zastępca prezydenta Olsztyna oficjalnie powitany

Olsztyn24
Od prawej: Prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz i Ryszard Kuć, III zastępca prezydenta | Więcej zdjęć »
Chociaż formalnie pracę zaczął ponad tydzień temu, oficjalnie otrzymał nominację dzisiaj (9.08) podczas spotkania z dziennikarzami w olsztyńskim ratuszu.

Dla Ryszarda Kucia ostatnie dni były czasem intensywnego zapoznawania się ze współpracownikami i obowiązkami. Od początku sierpnia jest nowym zastępcą prezydenta Olsztyna.

- Nie mam wątpliwości, że to doskonały fachowiec - mówił podczas spotkania włodarz stolicy regionu Piotr Grzymowicz. - Lata doświadczenia w kierowaniu dużą spółką oraz praca przy ważnych inwestycjach na pewno przełożą się na rozwój naszego miasta.

Nowy zastępca przejął obowiązki dotychczasowego, Bogusława Szwedowicza. Odpowiada za miejski spółki, wydział komunikacji i część inwestycji.
R E K L A M A
banner
- To dla mnie dość nowa sytuacja - przyznał Ryszard Kuć. - Mam jednak nadzieję, że szybko się wdrożę i będzie to z korzyścią dla nas wszystkich. Spotkałem się już z szefami jednostek mi podległych. Jestem zbudowany fachowością kadry.

Ryszard Kuć urodził się w 1967 roku w Łukcie. Jest absolwentem Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej. Dotychczas był m.in. Prezesem Zarządu spółki Przewozy Regionalne w Warszawie.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Prezentacja nowego zastępcy prezydenta Olsztyna

»

09-08-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl