Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
wb | 2016-08-01 00:27 | Rozmiar tekstu: A A A

Dzisiaj Ryszard Kuć zasiądzie na fotelu wiceprezydenta Olsztyna

Olsztyn24
Ryszard Kuć od dzisiaj (1.08) jest wiceprezydentem Olsztyna | Więcej zdjęć »
Już za kilka godzin na fotelu wiceprezydenta Olsztyna odpowiedzialnego m.in. za miejską komunikację i transport zasiądzie Ryszard Kuć. Na tym stanowisku zastąpi Bogusława Szwedowicza, który trzy miesiące temu został odwołany ze stanowiska przez prezydenta Piotra Grzymowicza i do wczoraj (31.07) przebywał na wypowiedzeniu umowy o pracę bez obowiązku jej świadczenia.

Ryszard Kuć został rekomendowany na stanowisko wiceprezydenta Olsztyna przez olsztyńską Platformę Obywatelską, która umową koalicyjną ma zagwarantowane dwa stanowiska wiceprezydentów Olsztyna. Drugim, obok Ryszarda Kucia, wiceprezydentem miasta wskazanym przez Platformę Obywatelską jest Jarosław Słoma.  

Ryszard Kuć jest ekonomistą. Od lat zawodowo był związany z koleją. Był m.in. dyżurnym ruchu, dyrektorem olsztyńskiego zakładu Przewozy Regionalne, a przez rok także prezesem zarządu Przewozów Regionalnych w Warszawie. Przed objęciem stanowiska wiceprezydenta Olsztyna ponownie kierował podległym marszałkowi województwa warmińsko-mazurskiego Zakładem Przewozy Regionalne w Olsztynie.
R E K L A M A
banner
Ryszard Kuć był jednym z trzech kandydatów na stanowisko wiceprezydenta, branych pod uwagę przez Platformę Obywatelską. Uzyskał zdecydowanie większe poparcie olsztyńskich władz PO niż jego konkurenci. Kandydatura Kucia na wiceprezydenta została też wysoko oceniona przez prezydenta Piotra Grzymowicza.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl