Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2016-08-18 09:24 | Rozmiar tekstu: A A A

Zbigniew Wodecki wraz z Mitch & Mitch Orchestra and Choir na deskach amfiteatru

Olsztyn24
Zbigniew Wodecki | Więcej zdjęć »
Laureaci dwóch Fryderyków 2016, Zbigniew Wodecki oraz Mitch & Mitch Orchestra and Choir, wystąpili wczorajszego (17.08) wieczoru w Amfiteatrze im. Czesława Niemena w Olsztynie. Goście dali koncert na zaproszenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Olsztynie w ramach Olsztyńskiego Lata Artystycznego.

Piosenki Zbigniewa Wodeckiego „Rzuć to wszystko co złe”, „Panny mego dziadka” czy „Posłuchaj mnie spokojnie” nie były przebojami, aż do teraz. Artysta połączył siły z grupą Mitch & Mitch, by nieść wieść o Świętym Graalu polskiej muzyki rozrywkowej – zapomnianej płycie „Zbigniew Wodecki” z 1976 roku.

Przeboje te mają obecnie swoje 5 minut, co widać było po frekwencji podczas wczorajszego muzycznego spotkania. Bilety rozeszły się co do ostatniej sztuki, zaś ich nabywcy przyjeli występ gwiazd wieczoru bardzo entuzjastycznie.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
OLA: Koncert Zbigniewa Wodeckiego z Mitch & Mitch Orchestra and Choir

17-08-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl