Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
wb | 2016-08-20 16:06 | Rozmiar tekstu: A A A

Projekt Plaża po raz drugi w Olsztynie

Olsztyn24
Projekt Plaża 2016 w Olsztynie | Więcej zdjęć »
Po kilku tygodniach niesprzyjającej plażowaniu pogody, do Olsztyna wróciło lato. Z takiego obrotu sprawy zadowoleni są nie tylko spragnieni słonecznych i wodnych kąpieli, ale także realizatorzy programu telewizyjnego „Projekt Plaża”, który w ten weekend gości w Olsztynie, na miejskiej plaży nad Jeziorem Ukiel.

Ekipa Telewizji TVN realizująca „Projekt Plaża” gości w Olsztynie po raz drugi. Olsztyn jest ośmym miastem etapowym projektu w tym roku. „Projekt Plaża” służy promocji telewizji TVN, partnerów projektu, ale także miast, w których realizatorzy programu wyznaczają swoje przystanki. Statystyki wskazują, że w ubiegłym roku podczas realizacji „Projektu Plaża” plażę miejską w Olsztynie odwiedziło 54 tys. osób, zaś relacje telewizyjne z Olsztyna na wszystkich kanałach TVN obejrzało około 5 mln widzów. Wczorajsze i dzisiejsze (19-20.08) statystyki pokazują, że w tym roku uczestników zabawy na plaży miejskiej będzie jeszcze więcej.

Realizując cele promocyjne, organizatorzy projektu zapewniają uczestnikom wiele możliwości wypoczynku, rekreacji i dobrej zabawy. W każdej miejscowości powstaje miasteczko podzielone na strefy, w których można aktywnie spędzić czas bądź zrelaksować się i odpocząć. Do dyspozycji plażowiczów jest ścianka wspinaczkowa, kula sferyczna do chodzenia po wodzie czy Jenga i Twister w wersji maxi. Animatorzy zorganizują liczne zabawy i konkursy.
R E K L A M A
banner
W weekendowe wieczory na scenie „Projektu Plaża” można zobaczyć show finalistów programu „You Can Dace – Po prostu tańcz!” – Oli Borkowskiej, Klaudii Antos, Michała Kalcowskiego oraz Artura Kuriata, a także koncerty młodych gwiazd, których teledyski mają miliony odsłon w internecie. Zaśpiewają Szymon Chodyniecki, Rafał Brzozowski, Natalia Szroeder, Marta Podulka, Sabina Jeszka oraz Klaudia Gawor.

Na obszarze „Projektu Plaża” oprócz strefy TVN znajdują się wyszczególnione miejsca dla partnerów akcji, takich jak: Pepsi, T-Mobile, Kubuś, iRobot, Lay’s, Electrolux, BelVita, Sokołów, Nestle – lody Kaktus oraz Decathlon, z których każdy przewidział atrakcje dla plażowiczów.

Wstęp na teren imprezy jest bezpłatny.
Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image
Projekt Plaża 2016 w Olsztynie

»

20-08-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl