Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email wb | 2016-05-21 20:43 | Rozmiar tekstu: A A A

Dziewięćdziesiąt tysięcy dla szpitali wybiegali biegacze i wyjeździli rowerzyści

Olsztyn24
Akcja charytatywna „Kilometry pomocy” | Więcej zdjęć »
Dziewięćdziesiąt tysięcy złotych przekaże dwóm olsztyńskim szpitalom olsztyński zakład Michelin Polska. Taką kwotę darowizny „wybiegało” 142. dzieci i 446. dorosłych biegaczy, a także „wyjeździło” 140. rowerzystów, którzy wzięli dzisiaj (21.05) udział w akcji charytatywnej „Kilometry pomocy” zorganizowanej na terenie CRS Ukiel właśnie przez Michelin Polska.

W założeniach akcji było, że za każdy przebiegnięty i przejechany kilometr Michelin przekaże szpitalom 10 zł. Ostatecznie jednak dyrektor olsztyńskiego zakładu Jarosław Michalak zdecydował o podniesieniu ekwiwalenty za każdy kilometr przebiegnięty przez dzieci do 100 złotych oraz o zaokrągleniu wyliczonej kwoty do pełnych 90 tysięcy złotych.

Ofiarowana szpitalom kwota została podzielona dokłądnie na pół. 45 tys. Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy w Olsztynie na specjalistyczny sprzęt do diagnostyki pacjentów Oddziału Chirurgii Głowy i Szyi. Za drugą połowę kupiony zostanie sprzęt do leczenia nowotworów u kobiet dla Szpitala Wojewódzkiego.
R E K L A M A
banner
Zawodom sportowym towarzyszyły liczne atrakcje dla najmłodszych. Starsi mogli skorzystać z konsultacji lekarskich. Imprezę na plaży miejskiej zakończył koncert Kamila Bednarka.
Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image
Akcja charytatywna „Kilometry pomocy” w Olsztynie

»

21-05-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.