Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email D. | 2016-08-30 17:21 | Rozmiar tekstu: A A A

Radni sejmiku województwa obradowali

Olsztyn24
XIX sesja Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Więcej zdjęć »
Czas letniego odpoczynku się kończy, zatem czas powrócić nie tylko do ław szkolnych, ale też i do sejmikowych. Radni Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego powrócili do swych obowiązków i zebrali się dzisiaj (30.08) na XIX jego sesji. W porządku obrad znalazło się między innymi podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia raportu okresowego nr XV z realizacji strategii rozwoju społeczno-gospodarczego województwa warmińsko-mazurskiego do roku 2025 w okresie II półrocze 2013-2015, rozpatrzenie informacji o stanie i perspektywach rozwoju rolnictwa ekologicznego w województwie warmińsko-mazurskim na tle Polski, podjęcie uchwały w sprawie programu ochrony środowiska województwa warmińsko-mazurskiego do roku 2020 oraz podjęcie uchwały w sprawie programu ochrony powietrza dla strefy miasto Olsztyn ze względu na przekroczenie poziomu dopuszczalnego pyłu PM10.

R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.