Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D. | 2015-09-30 14:00 | Rozmiar tekstu: A A A

X sesja sejmiku województwa odbyła się w Olsztynie

Olsztyn24
X sesja Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Więcej zdjęć »
W sali sesyjnej Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie odbyła się dzisiaj (30.09) X sesja Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego. W porządku obrad znalazło się między innymi podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia złożonej przez zarząd województwa informacji o przebiegu wykonania budżetu województwa za I półrocze 2015 roku, informacji o kształtowaniu się wieloletniej prognozy finansowej na lata 2015-2039 oraz informacji o przebiegu wykonania planów finansowych za I półrocze 2015 roku jednostek, dla których samorząd województwa jest organem założycielskim; podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia dokumentu „Analiza sytuacji na rynku pracy w województwie warmińsko-mazurskim w pierwszym półroczu 2015 roku” oraz podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia sprawozdania z realizacji w roku 2014 wojewódzkiego programu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych na lata 2012-2015.

R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl