Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D. | 2016-09-01 17:44 | Rozmiar tekstu: A A A

Nowy rok szkolny zaczęto w olsztyńskim „Medyku”

Olsztyn24
Podpisanie porozumienia o współpracy pomiędzy szkołą a Stowarzyszeniem Lotników Polskich | Więcej zdjęć »
Dzisiaj (1.09) polscy uczniowie powitali rok szkolny 2016/2017. Wśród zasiadających w szkolnych ławach byli także ci uczęszczający do Szkoły Policealnej im. Prof. Zbigniewa Religi w Olsztynie.

Uroczystość odbyła się tradycyjnie w szkolnej sali sportowej. Wzięło w niej udział grono przyjaciół tej placówki oświatowej, w którym znalazła się między innymi delegacja Stowarzyszenia Lotników Polskich.

Goście przybyli w celu podpisania „Porozumienia o wzajemnej współpracy pomiędzy Szkołą Policealną im. prof. Zbigniewa Religi w Olsztynie a Stowarzyszeniem Lotników Polskich w Warszawie”, które obejmuje m.in. sprawowanie patronatu przez stowarzyszenie nad prowadzonym przez szkołę kierunkiem kształcenia - technik eksploatacji portów i terminali.
R E K L A M A
banner
Podczas uroczystości (jej przebieg zarejestrowaliśmy na filmie wideo, który wkrótce udostępnimy) obecna była również wicemarszałek województwa Wioletta Śląska-Zyśk, która ogłosiła, że dyrektor szkoły Jolanta Kłoczewska została ponownie wybrana na osobę kierującą tą placówką oświatową. Swoją funkcję będzie pełniła przez kolejne 5 lat.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Inauguracja roku szkolnego 2016/2017 w „Medyku”

»

01-09-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl