Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf. pras. | 2016-05-13 21:17 | Rozmiar tekstu: A A A

„Piękno w Krainie Jezior” po raz drugi u „Religi”

Olsztyn24
Ogólnopolski Turniej Kosmetyczny pod hasłem „Piękno w Krainie Jezior” | Więcej zdjęć »
Szkoła Policealna im. Prof. Zbigniewa Religi w Olsztynie po raz drugi zorganizowała Ogólnopolski Turniej Kosmetyczny pod hasłem „Piękno w Krainie Jezior”. Rywalizacja kosmetyczek odbywała się pod honorowym patronatem marszałka województwa warmińsko-mazurskiego.

W dwudniowej (12-13.05) rywalizacji najlepsza okazała się drużyna reprezentująca Centrum Kształcenia Ustawicznego Województwa Śląskiego w Katowicach. Na drugim miejscu uplasowały się gospodynie turnieju - drużyna Szkoły Policealnej im. prof. Zbigniewa Religi w Olsztynie. Ostatnie miejsce na podium wywalczyła drużyna Szkoły Policealnej im. Hanny Chrzanowskiej w Giżycku.

Nagrodę specjalną za profesjonalne podejście do klientki, właściwą diagnozę i doskonały wywiad kosmetyczny ufundowaną przez Hurtownię Metamorfoza w Olsztynie otrzymała Joanna Wróblewska ze Szkoły Policealnej im. Hanny Chrzanowskiej w Giżycku, natomiast nagrodę za najlepiej napisany test otrzymała reprezentacja Szkoły Policealnej im. Prof. Zbigniewa Religi.
R E K L A M A
banner
W uroczystości zakończenia turnieju udział wzięła wicemarszałek województwa Wioletta Śląska-Zyśk.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl