Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
wb | 2016-09-11 19:30 | Rozmiar tekstu: A A A

Puchar Prezydenta Olsztyna dla serów z Ryk

Olsztyn24
Prezydent Piotr Grzymowicz wręcza puchar przedstawicielowi Spółdzielni Mleczarskiej w Rykach | Więcej zdjęć »
Dobiegło końca 4. Ogólnopolskie Święto Sera - Festiwal Serów i Twarogów Polskiego Mleczarstwa w Olsztynie. Dwudniowa impreza z udziałem najważniejszych polskich producentów serów i twarogów odbywała się w olsztyńskim hotelu Omega.

Ostatnim akcentem festiwalu było wręczenie wyróżnień producentom najsmaczniejszych produktów. Najważniejsze trofeum - Puchar Prezydenta Olsztyna - trafiło do rąk przedstawiciela Spółdzielni Mleczarskiej w Rykach za Wachlarz Ryckich Serów (Rycki Edam, Rycki Edam Light, Rycki Edam Naturalnie Wędzony, Gouda i Rycki Maasdam).

Wyróżnień było więcej, praktycznie żaden producent serów i twarogów wystawianych podczas festiwalu nie wyjechał z Olsztyna bez statuetki i dyplomu. Przywiezione do Olsztyna sery i twarogi oceniali odrębnie profesjonalni jurorzy oraz konsumenci. Ci pierwsi przyznawali serowe i twarogowe Hity, natomiast wyróżnieni przez konsumentów otrzymali tytuły i statuetki Serowego Króla.
R E K L A M A
banner
Więcej o uroczystości wręczenia wyróżnień w naszej wideo- i fotorelacji z wydarzenia.

Organizatorami 4. Ogólnopolskiego Święta Sera w Olsztynie byli: Katedra Mleczarstwa i Zarządzania Jakością Wydziału Nauki o Żywności olsztyńskiego uniwersytetu oraz Krajowy Związek Spółdzielni Mleczarskich Związek Rewizyjny w Warszawie.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image
Finał 4. Ogólnopolskiego Święta Sera w Olsztynie

»

11-09-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl