Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
waclawbr | 2016-09-21 14:45 | Rozmiar tekstu: A A A
Ruszyły 14. Olsztyńskie Dni Nauki i Sztuki

Trzy dni z nauką i sztuką w wydaniu łatwym i przyjemnym

Olsztyn24
14. Olsztyńskie Dni Nauki i Sztuki | Więcej zdjęć »
Ruszyła 14. edycja Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki. Trzydniowy festiwal nauki i sztuki oficjalnie otworzył dzisiaj (21.09), kilka minut po 10. w Bibliotece Uniwersyteckiej prorektor ds. nauki UWM prof. Jerzy Jaroszewski. Towarzyszyli mu wicemarszałek województwa Wioletta Śląska-Zyśk, wiceprezydent Olsztyna Jarosław Słoma i kierowca rajdowy Krzysztof Hołowczyc, który podczas festiwalu promował będzie bezpieczne zachowania na drodze.

Olsztyńskie Dni Nauki i Sztuki na stałe wpisały się w kalendarz organizowanych w Olsztynie wydarzeń i cieszą się co raz większym zainteresowaniem. Na festiwal przyjeżdżają tysiące mieszkańców całego regionu.

Celem przedsięwzięcia jest pokazanie nauki i sztuki w sposób łatwy i przyjemny nie tylko na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim, ale również w innych placówkach naukowych. W tym roku w organizację Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki zaangażowało się aż 35 instytucji z miasta i regionu.
R E K L A M A
banner
14. Olsztyńskie Dni Nauki potrwają trzy dni, do piątku (23.09). Każdego dnia w różnych  miejscach Olsztyna będzie prowadzonych po 120-160 wykładów, warsztatów i prezentacji.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image
Otwarcie 14. Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki

»

21-09-2016

image
14. Olsztyńskie Dni Nauki i Sztuki

»

21-09-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl