Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email d. | 2016-09-26 18:46 | Rozmiar tekstu: A A A

Wystawę „Tkanki ze szkła” prezentuje Galeria Marszałkowska

Olsztyn24
Barbara Gawrońska-Kozak | Więcej zdjęć »
W Galerii Marszałkowskiej w Olsztynie otwarto dzisiaj (26.09) wystawę „Tkanki ze szkła” w ramach cyklu „Naukowiec po Godzinach”. Autorką wystawy jest Barbara Gawrońska-Kozak, która na co dzień pracuje w Instytucie Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności Polskiej Akademii Nauk w Olsztynie.

Zainteresowania naukowe autorki wystawy związane są z wyjaśnieniem zjawiska regeneracji, a szczególnie mechanizmów regulujących proces bezbliznowego gojenia urazów skórnych. Obserwacje prowadzone w trakcie badań naukowych są dla niej również inspiracją w drugiej pasji, tworzeniu witraży.

Barbara Gawrońska-Kozak ukończone kursy witrażu w USA (technika witraży z zastosowaniem profili ołowianych) i w Polsce (technika Tiffany`ego. Pozwalają jej one na tworzenie unikalnych, witrażowych obrazów tkanek i komórek.
R E K L A M A
banner
Wystawa promuje Europejską Noc Naukowców, która odbędzie się 30 września w Olsztynie na ul. Bydgoskiej (Olsztyńska Szkoła Wyższa im. Rusieckiego i Instytut PAN) oraz w Kortowie (Uniwersytet Warmińsko-Mazurski).

Szczegóły: www.nocnaukowcow.pan.olsztyn.pl

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Wernisaż wystawy „Tkanki ze szkła” w Galerii Marszałkowskiej w Olsztynie

»

26-09-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.